Kontakt

Her finder du relevant kontaktinformation på bestyrrelse, trænere og klubbens udvalg. Hvis det er muligt, tag venligst kontakt direkte til det relevante udvalg, eller den rette person.

Udvalg

Herunder finder du kontakt informationer, på de udvalgsansvarlige


Seniorudvalg

Jesper Nørgaard

Tlf: 31 31 03 94
senior@bk77.dk

Ungdom

Henriette Hansen

Tlf: 28 40 27 37
ungdom@bk77.dk

Sponsor

Mads Kjærsgaard

Tlf: 21 57 78 33
sponsor@bk77.dk

Motionistudvalg

Rasmus Vester

Tlf: 42 34 26 89
motionist@bk77.dk

Trænere

Herunder finder du kontakt informationerne på klubbens trænere.

Trup 1 og 2 tirsdag - Senior

Frederik Kirkedal

Tlf: 30 23 36 21
trup1traener@bk77.dk

Trup 1 og 2 torsdag - Senior

Mikkel Normann

Tlf: 27 63 56 82
trup2traener@bk77.dk

Trup 3 - Senior

Lars Fuglsang

Tlf: 41 61 21 05
trup3traener@bk77.dk

Ungdom

Simon Jakobsen


ungdom1@bk77.dk

Ungdom

Una Harðardóttir


ungdom1@bk77.dk

Ungdom

Rasmus Berendtsen

Tlf: 30 63 51 64
ungdom1@bk77.dk

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan enten kontaktes på bestyrelsen@bk77.dk, eller det er muligt at kontakte et bestyrelsesmedlem direkte, med de nedenstående informationer.


Formand

Charlotte Hellesøe

Tlf: XX XX XX XX
formand@bk77.dk

Næstformand

Mads Kjærsgaard

ansvar: Sponsorer
Tlf: 21 57 78 33
naestformand@bk77.dk

Kasserer

Helle Skytte Larsen

Ansvar: økonomi
Tlf: 40 85 23 75
kasserer@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Rasmus Vester

Ansvar: Motionist
Tlf: 42 34 26 89
motionist@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Ulrik Jørgensen

ansvar: Senior/Generel kontakt
Tlf: 21 47 14 04

Bestyrelsesmedlem

Henriette Hansen

Tlf: 28 40 27 37
ungdom@bk77.dk





Skulle du opleve nogle problemer med hjemmesiden, så er her kontakt informationerne på vores webmaster

Webmaster

Benjamin Bjørn Larsen

Tlf: 20 87 82 59
web@bk77.dk