Kontakt

Her finder du relevant kontaktinformation på bestyrrelse, trænere og klubbens udvalg. Hvis det er muligt, tag venligst kontakt direkte til det relevante udvalg, eller den rette person.

Udvalg

Herunder finder du kontakt informationer, på de udvalgsansvarlige


Seniorudvalg

Henriette Hansen

Tlf: 28 40 27 37
senior@bk77.dk

Ungdom

Jesper Stubberup

Tlf:
ungdom@bk77.dk

Sponsor

Mads Kjærsgaard

Tlf: 21 57 78 33
sponsor@bk77.dk

Motionistudvalg

Rasmus Vester

Tlf: 42 34 26 89
motionist@bk77.dk

Trænere

Herunder finder du kontakt informationerne på klubbens trænere.

Trup 1 og 2 tirsdag - Senior

Frederik Kirkedal

Tlf: 30 23 36 21
trup1traener@bk77.dk

Trup 1 og 2 torsdag - Senior

Mikkel Normann

Tlf: 27 63 56 82
trup2traener@bk77.dk

Trup 3 - Senior

Lars Fuglsang

Tlf: 41 61 21 05
trup3traener@bk77.dk

Ungdom

Torsten Jakobsen

Tlf: ‭60 18 28 17
ungdom1@bk77.dk

Ungdom

Gustav Bonde Hansen

53 25 68 69‬
ungdom1@bk77.dk

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan enten kontaktes på bestyrelsen@bk77.dk, eller det er muligt at kontakte et bestyrelsesmedlem direkte, med de nedenstående informationer.


Formand

Jesper Nørgaard

Tlf: 31 31 03 94
formand@bk77.dk

Næstformand

Ulrik Jørgensen

Tlf: 21 47 14 04
naestformand@bk77.dk

Kasserer

Helle Skytte Larsen

Ansvar: økonomi
Tlf: 40 85 23 75
kasserer@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Rasmus Vester

Ansvar: Motionist
Tlf: 42 34 26 89
motionist@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Henriette Hansen

ansvar: Senior
Tlf: 28 40 27 37
ungdom@bk77.dk





Skulle du opleve nogle problemer med hjemmesiden, så er her kontakt informationerne på vores webmaster

Webmaster

Benjamin Bjørn Larsen

Tlf: 20 87 82 59
web@bk77.dk